Wirtualny spacer

Atuty

ZADBAMY O TWÓJ WYPOCZYNEK NAD MORZEM

LOKALIZACJA  - nad morzem

Hotel SKAL**** położony jest zaledwie 150 m od morza, nieopodal parku, we wschodniej części miasta. Idealne miejsce do spacerów poza plażą stanowi położony zaledwie 100 m od hotelu park.

NATURA - jak zdrowie

Hotel swoje korzenie czerpie z polskich sadów. Dzięki temu w hotelu zawsze dla naszych Gości mamy świeże jabłka, ciepłą szarlotkę, naturalne soki bez dodatku konserwantów z krótkim terminem ważności oraz cydr.

ŚWIATŁO - słońce naturalna energia

Wiemy jak ważną rolę w życiu odgrywa światło. Każdy z pokoi w Hotelu SKAL**** posiada panoramiczne okno zapewniające duży dostęp naturalnego światła. Dodatkowo każda z restauracji jest w całości przeszklona, co znacząco podnosi komfort delektowania się daniami.

APARTAMENTY – wyjątkowy komfort

Dwupiętrowe apartamenty do duma naszego hotelu. Widok na morze lub park, otwarta łazienka tuż przy łóżku, garderoba, kącik wypoczynkowy oraz bogate wyposażenie to podstawowe atuty tego miejsca. Dodatkowo w wybranych apartamentach dostępne jacuzzi oraz taras.

LUDZIE – personel naszą wizytówką

To personel powoduje, że do miejsca chce się wracać. Właśnie dlatego dbamy o to, aby nasi pracownicy byli w naturalny sposób przyjaźni i otwarci na potrzeby Gości. Radość z pobytu naszych Gości to dla nas największa satysfakcja.

 

Nie znasz
jeszcze daty?

Poznaj nasze bogate pakiety pobytowe dostępne tylko na naszej stronie www!

Znasz
termin pobytu?

Sprawdź ceny i dostępność. Rezerwuj z gwarancją najniższej ceny!

Przyjazd
06
mar 2021
Wyjazd
07
mar 2021
Kup
prezent

Podaruj niezapomniany prezent w postaci pobytu lub odprężającego zabiegu.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij